Projekt i realizacja rozwiązań dla przemysłu

Proponujemy projekty i realizacje dla każdej branży w przemyśle. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem i traktowany jest indywidualnie.

Elastyczność i profesjonalizm.

Zajmujemy się realizacją przemysłowych systemów wagowych. Specjalizujemy się w realizacji zamówień “pod klienta” – według algorytmu przedstawionego przez użytkownika. Gwarantem jakości wykonanych projektów jest nasz doświadczony zespół programistów i techników. Wszystkie wagi przemysłowe posiadają zatwierdzenia typu PTB dla wag nieautomatycznych i zgodność z MID dla wag automatycznych. Zakres realizacji systemów wagowych: dynamiczne ważenie kontrolne z detekcją zanieczyszczeń, napełnianie worków Bag, BigBag, beczek, ważenie na taśmociągach, dozowanie recepturowe, porcjujące ważenie przesypowe.

 

Systemy wagowe dla przemysłu 85%
Dynamiczne wagi kontrolne 80%
Specialistyczne oprogramowanie wagowe 70%
Systemy wagowe dla strefy EX 65%
Serwis wag przemysłowych 80%
Najwyższa jakość, nowoczesność i profesjonalizm
We build the bridge between the world of ideas and
the delivery of products.

Nasz zespół

Łukasz Jusewicz

Prezes Zarządu

l.jusewicz@pronovacontrol.com
Wojciech Kopienka

Office Manager

info@pronovacontrol.com
Artur Sawa

Dyrektor ds. Sprzedaży

a.sawa@pronovacontrol.com
Arkadiusz Koralewski

Konstruktor

a.koralewski@pronovacontrol.com
Tomasz Ryszka

Szef Działu IT

t.ryszka@pronovacontrol.com
Krzysztof Młynarski

Kierownik Serwisu

k.mlynarski@pronovacontrol.com
Fabian Sobieraj

Serwisant

f.sobieraj@pronovacontrol.com
Michał Wabich

Serwisant

w.wabich@pronovacontrol.com