Przemysłowe systemy wagowe, projekt, montaż, serwis

Dynamiczne wagi kontrolne

Dynamiczne wagi kontrolne typu Checkweigher przeprowadzają automatyczną kontrolę i sortowanie produktów paczkowanych znajdujących się w ruchu. Swobodnie programowalne wskaźniki wagowe umożliwiają optymalną współpracę z liniami produkcyjnymi i transportowymi.

Wagi na wózkach paletowych

Szeroka oferta mobilnych wag na wózkach paletowych. Wagi na wózkach paletowych w wykonaniu ze stali lakierowanej lub w wersji ze stali nierdzewnej. Proponujemy urządzenia wagowe do zastosowania w trudnych warunkach przemysłowych oraz do stref zagrożonych wybuchem Ex. Wagi z wbudowaną drukarką paragonową.

Przemysłowe terminale wagowe

W realizacji projektów systemów wagowych stosowane są różnego rodzaju wskaźniki wagowe w zależności od konfiguracji. Mierniki te pracują w ciężkich warunkach przemysłowych, przy wysokim zapyleniu i dużej wilgotności powietrza.

Systemy wagowo rozliczeniowe

LibraNet to nowoczesny system zarządzania i rozliczania produkcji w przemyśle spożywczym, przede wszystkim mięsnym. Jego głównym elementem są systemy wagowe oparte na inteligentnych terminalach wagowych. Każdy terminal może współpracować z każdym urządzeniem peryferyjnym.

Automatyka przemysłowa

Realizujemy projekty z zakresu szeroko pojętej automatyki przemysłowej. Projektujemy i wykonujemy rozwiązania dedykowane. Przeprowadzamy modernizację istniejących systemów oraz tworzymy gotowe rozwiązania od podstaw. Przeprowadzamy audyty linii produkcyjnych.

Wagi specjalne dla strefy EX

Oferujemy wagi i systemy wagowe do zabudowy w strefach zagrożonych wybuchem Ex 2/22. Mierniki wagowe, pomosty oraz pozostały sprzęt peryferyjny, posiadają specjalny certyfikat ATEX dopuszczający do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Wagi automatyczne i dozowanie

Proponujemy szeroki wybór rozwiązań przemysłowych – wagi automatyczne: wagi big-bag, recepturowe dozowanie składników, wagi workujące, wagi napełniające, wagi przesypowe, wagi przepływowe, wagi kontrolne, wagi dynamiczne samochodowe, wagi dynamiczne, wagi taśmociągowe.

Wagi pomostowe – stopień ochrony IP69K

Wagi pomostowe z serii MHW zostały zaprojektowane aby spełniać najwyższe standardy w zakresie higieny i odporności na działania czynników zewnętrznych.

Serwis wag przemysłowych i systemów wagowych

Zapewniamy solidny, szybki i precyzyjny serwis wag przemysłowych oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie ich doboru, wykorzystania i zastosowań. Przeprowadzamy legalizacje, okresowe przeglądy techniczne oraz wzorcowanie wag

Projekty "szyte na miarę"

Współpracujemy z naszymi partnerami w celu osiągnięcia optymalnego wyniku w zakresie projektu i realizacji powierzonego zadania. Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie i przygotowywany jest zgodnie i według wytycznych klienta. Elastyczność projektów oraz solidna jakość ich wykonania są naszymi głównymi atutami.

nasza oferta

PRZEDSTAWIAMY NASZĄ FIRMĘ

Atuty naszej firmy

Nasz zespół pracowników oferuje najbardziej aktualne i sprawdzone rozwiązania technologiczne na rynku.

  • Proponujemy rozwiązania dedykowane
  • Projekt, produkcja, montaż i uruchomienie
  • Konsultacje oraz pomoc techniczna w zakresie realizacji projektów wagowych
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów ważących w liniach produkcyjnych

Elastyczność i profesjonalizm

Zajmujemy się realizacją przemysłowych systemów wagowych. Specjalizujemy się w realizacji zamówień “pod klienta” – według algorytmu przedstawionego przez użytkownika. Gwarantem jakości wykonanych projektów jest nasz doświadczony zespół programistów i techników. Wszystkie wagi przemysłowe posiadają zatwierdzenia typu PTB dla wag nieautomatycznych i zgodność z MID dla wag automatycznych. Zakres realizacji systemów wagowych: dynamiczne ważenie kontrolne z detekcją zanieczyszczeń, napełnianie worków Bag, BigBag, beczek, ważenie na taśmociągach, dozowanie recepturowe, porcjujące ważenie przesypowe.

“Nasza firma dokłada wszelkich starań aby realizacje zleceń były na najwyższym światowym poziomie. Jakość i dokładność - to nasze argumenty.

Zaufali nam

Kontakt z nami

Łukasz Jusewicz

Prezes Zarządu

l.jusewicz@pronovacontrol.com

Krzysztof Młynarski

Kierownik Działu Serwisu

k.mlynarski@pronovacontrol.com

Wojciech Kopienka

Office Manager – Specjalista ds. rozliczeń handlowych

info@pronovacontrol.com


Jeśli chcielibyście się Państwo z nami skontaktować proszę dzwonić na numer (+48) 61 84 88 856 lub wysłać nam informację drogą mailową na adres info@pronovacontrol.com

62-002 Złotniki, ul. Czołgowa 4

+48 61 84 88 856

Pon-Pt:  8:00-16:00

info@pronovacontrol.com

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin