Profesjonalny serwis wag przemysłowych

Serwis urządzeń wagowych w czasach zagrożenia Koronawirusem.

W obliczu aktualnych wyzwań oraz zagrożeń z którymi przyszło się zmagać wszystkim podmiotom gospodarczym w naszym kraju i na świecie staramy się wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.
Opracowaliśmy strategię zdalnego serwisu, diagnostyki, kontroli technicznej i kalibracji systemów wagowych, wag automatycznych i nieautomatycznych.
Prosimy o zgłaszanie nam ( w przypadku zainteresowania) chęci przystąpienia do programu „SERWIS ONLINE”.
Odezwiemy się do Państwa w możliwie krótkim terminie i ustalimy szczegóły współpracy.
Pro-Nova Control TEAM

Nasz zespół oferuje usługi cyklicznych przeglądów technicznych wag, które oprócz sprawdzenia wskazań wzorcami masy obejmuje szereg innych czynności konserwacyjno-naprawczych.

 • Zapewniamy szybki, solidny i precyzyjny serwis wag przemysłowych oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie ich doboru, wykorzystania i zastosowań.
 • Nasi serwisanci to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, na których mogą Państwo liczyć i którzy pomogą rozwiązać każdy zaistniały problem techniczny.
 • Zapewniamy serwis wag gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Prowadzimy kompleksową obsługę związaną z okresowymi przeglądami, wzorcowaniem i legalizacją wag.
 • Gwarantujemy fachową obsługę, profesjonalny serwis oraz doradztwo techniczne.
 • Dysponujemy wyszkolonym personelem służącym fachową pomocą w doborze wag do potrzeb klienta oraz udzieleniu informacji na temat legalizacji i wzorcowania wag.
 • Przeprowadzamy naprawy, przeglądy techniczne, legalizacje oraz wzorcowania wag automatycznych i nieautomatycznych wszystkich dostępnych na rynku marek.
 • ZGŁOSZENIE SERWISOWE

  Zapraszamy do kontaktu!

   

  Helpdesk

  W ramach projektu oferujemy pełne wsparcie doradcze klienta

  Montaż i serwis

  Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz dostęp do części zamiennych.
  Jak możemy Ci pomóc?

  Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta

  KONTAKT Z NAMI

  Jesteśmy światowej klasy producentem inżynieryjnym dostarczającym najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

  Łukasz Jusewicz
  Prezes at Pro-Nova Control Sp. z o.o..