Ubój

Współpraca z dowolnym urządzeniem do badania mięsności poprzez RS232 (np. FOM100, FOM300), możliwość automatycznego przypisania odbiorcy dostawcy,

Czytaj więcej...

Produkcja i wędzarnia

Automatyczne pobieranie surowców bez konieczności ważenia (np. woda, solanka, przyprawy). Podgląd produkcyjnych procesów w trakcie realizacji i ich analiza.

Czytaj więcej...

Ekspedycja

Automatyczne generowanie standardowych i szczegółowych dokumentów wydania (WZ). Raport szczegółowy i sumacyjny z wydania. Realizacja zamówień na wagach (zawieszanie zamówień, możliwość realizacji jednego zamówienia na kilku wagach).

Czytaj więcej...

Rozbiór

Raport sumacyjny i szczegółowy z przyjęcia i wydania, Raport uzysków procentowych rozbioru: uzysk procentowy Porównanie z normami rozbiorowymi.

Czytaj więcej...

Pakownia

Raporty szczegółowe i sumacyjne z przyjęcia i wydania, powiązanie indeksów towarów wydawanych i przyjmowanych na pakownię

Czytaj więcej...

Magazyny

Obsługa dowolnej ilości magazynów w zakładzie (np. magazyn zwrotów, mroźnia, magazyn przypraw  itp.). Podgląd stanów magazynowych (na komputerze lub bezpośrednio na wadze)

Czytaj więcej...

Chłodnia

Dokumenty przyjęcia (PZ) i wydania (WZ), obliczanie ubytku chłodniczego dla każdej półtuszy, współpraca z dowolnymi programami fakturującymi i księgowymi.

Czytaj więcej...

Peklownia

Obsługa peklowni suchej, mokrej i produkcji recepturalnej. Raport peklowniczy, Obliczanie wydajności i zużycia solanki, Naważanie surowca ściśle wg receptur.

Czytaj więcej...